Ваш особистий агент з питань будівництва!

Цегляний бій

Цегляний бій


Для чого використовують цегляний бій?


Цегляний бій – це продукція, яку отримують дробленням цегли. Бій цегли отримують після демонтажу будівель і споруд, зведених з цегли.

Цегляний бій це найдешевший будівельний матеріал для підсипки доріг, також відмінний матеріал для подушки під дорогу. Також його використовують для підсипки в болотистій місцевості, при ремонтних дорожних роботах, як засіб проти вибоїн і ям, при монтажі дренажних систем на садових ділянках.


Яка ціна на цегельний бій?

Компанія «Агент Буд» пропонує купити цегельний бій за доступною ціною з доставкою в найкоротші терміни по Києву і області.

У нас завжди діють акції та спеціальні пропозиції для оптових і постійних покупців.

 


Цегляний бій навалом

30*грн за тонну

*Ціна безпосередньо залежить від кількості і фракції бою, кількості в ньому домішок і забруднень.

 


Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, відсів, підсипку, керамзит, бетон і т.д.


Ваші вигоди в роботі з компанією «АГЕНТ БУД»


Ми успішно співпрацюємо з компаніями та приватними особами. У нас кожен має можливість купити товар і замовити доставку. Ми реалізуємо як великі, так і малі об’єми сипучих будматеріалів.

У нашій компанії відпрацьована схема співпраці зі споживачами. Всіх клієнтів чекають чудові пропозиції, для постійних покупців та оптовиків: продумана система знижок, оперативний прийом і виконання всіх замовлень.

Суворе дотримання термінів, обсягів поставок. Ми діємо відповідально і злагоджено. Кожен наш замовник, юридичний або приватний покупець, може розраховувати на досконале дотримання всіх домовленостей.


Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, відсів, підсипку, керамзит, бетон і т.д.


Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» проконсультують Вас абсолютно безкоштовно за телефонами:

096 800 44 44

066 800 44 44

093 800 44 44

За допомогою нижче наведеної форми зворотного зв’язку Ви можете замовити будь-які послуги і товари в “Агент Буд”.
[contact-form-7 id="488" title="Contact form 1"]
AGENT BUD 2017