Ваш особистий агент з питань будівництва!

Сіль технічна

Сіль технічна


Для чого використовують технічну сіль?

Технічна сіль широко використовується як в промисловій сфері, так і в повсякденному житті. Цей продукт використовую для розморожування ґрунту, очищення води, пом’якшення води в промислових і побутових апаратах. Також технічну сіль використовують в ЖКГ, як антиожеледний засіб для доріг, що є особливо актуальним під кінець осені і взимку.


Яка ціна на сіль технічну?


 

Сіль технічна навалом
1300*грн за тонну

СІль технічна в мішках
120*грн за мішок


*Ціна на сіль залежить від обсягу замовлення і місця вивантаження даного товару.

У нас Ви можете придбати сіль як навалом, так і фасовану (сіль технічна в мішках).

 


Хочете замовити сіль технічну з доставкою на Ваш об’єкт?


Доставка здійснюється самоскидами на Ваш об’єкт точно в терміни. Також можливий самовивіз товару.

Наша компанія надає суттєві знижки на замовлення великого обсягу. Доставку можемо здійснювати безперебійно 24/7. В наявності всі сертифікати якості на даний товар. Оплата можлива готівковим і безготівковим розрахунком. Телефонуйте до компанії «АГЕНТ БУД», щоб замовити сіль технічну по Києву і області в будь-яких об’ємах.

Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, відсів, підсипку, керамзит, бетон і т.д.


Ваші вигоди в роботі з компанією «АГЕНТ БУД»


Ми успішно співпрацюємо з компаніями та приватними особами. У нас кожен має можливість купити товар і замовити доставку. Ми реалізуємо як великі, так і малі об’єми сипучих будматеріалів.

У нашій компанії відпрацьована схема співпраці зі споживачами. Всіх клієнтів чекають чудові пропозиції, для постійних покупців та оптовиків: продумана система знижок, оперативний прийом і виконання всіх замовлень.

Суворе дотримання термінів, обсягів поставок. Ми діємо відповідально і злагоджено. Кожен наш замовник, юридичний або приватний покупець, може розраховувати на досконале дотримання всіх домовленостей.


Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, відсів, підсипку, керамзит, бетон і т.д.


Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» проконсультують Вас абсолютно безкоштовно за телефоном:

066 800 44 44

За допомогою нижче наведеної форми зворотного зв’язку Ви можете замовити будь-які послуги і товари в “Агент Буд”.
[contact-form-7 id="488" title="Contact form 1"]
AGENT BUD 2017