Ваш особистий агент з питань будівництва!

Відсів


Що таке відсів?


Відсів – це природний будівельний матеріал. Його добувають на кар’єрах методом дроблення граніту.

Як відомо, гранітний відсів широко використовується в будівництві. Сфери застосування цього матеріалу широкі: виготовлення залізобетонної продукції, тротуарної плитки, асфальтобетонної суміші, також в сфері дорожнього будівництва. Ще відсів використовують взимку від обмерзання доріг.


Яка ціна гранітного відсіву?


Гранітний відсів фракції 0-5 мм

150*грн за тонну

*Ціна відсіву з доставкою по Києву і області може бути різною. Все залежить від тоннажу і місця вивантаження замовлення.

Дізнатися точною ціну на відсів у Києві Ви можете зателефонувавши за телефоном, вказаним на нашому сайті. Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» компетентні у всіх питаннях сипучих будівельних матеріалів і проконсультують Вас з усіх питань.


Потрібен відсів з доставкою на Ваш об’єкт?


У компанії «АГЕНТ БУД» Ви завжди зможете купити відсів як навалом, так і відсів в мішках.

Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, пісок, підсипку, керамзит, бетон і т.д.


Ваші вигоди в роботі з компанією «АГЕНТ БУД»


Ми успішно співпрацюємо з компаніями та приватними особами. У нас кожен має можливість купити товар і замовити доставку. Ми реалізуємо як великі, так і малі об’єми сипучих будматеріалів.

У нашій компанії відпрацьована схема співпраці зі споживачами. Всіх клієнтів чекають чудові пропозиції, для постійних покупців та оптовиків: продумана система знижок, оперативний прийом і виконання всіх замовлень.

Суворе дотримання термінів, обсягів поставок. Ми діємо відповідально і злагоджено. Кожен наш замовник, юридичний або приватний покупець, може розраховувати на досконале дотримання всіх домовленостей.


Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, пісок, підсипку, керамзит, бетон і т.д.


Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» проконсультують Вас абсолютно безкоштовно за телефоном:

066 800 44 44

За допомогою нижче наведеної форми зворотного зв’язку Ви можете замовити будь-які послуги і товари в “Агент Буд”.
[contact-form-7 id="488" title="Contact form 1"]
AGENT BUD 2017