Ваш особистий агент з питань будівництва!

Керамзит

Керамзит


Що таке керамзит і де його використовують?

Керамзит – це легкий пористий будматеріал, який отримують шляхом випалу глини. Цей будматеріал вважають екологічно чистим, а також морозостійким, вогнетривким і водонепроникним.

Керамзит використовують для виготовлення керамзитобетонних блоків, теплоізоляції стін, підлог, перекриттів, зменшення глибини закладки фундаментів, теплоізоляції ґрунту, майданчиків під газони.


Яка ціна керамзиту в Києві і області?


Наша компанія продає керамзит навалом, а також фасованим, в мішках. Доставляємо керамзит по Києву і області самоскидами або можливий самовивіз.


Керамзит будівельний навалом
1050*грн за м3

Керамзит будівельний в мішках
65*грн за мішок

*Ціна на керамзит залежить від виду і марки, а також від місця вивантаження замовлення.

Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» завжди допоможуть прорахувати вартість доставки керамзиту і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Щоб купити керамзит оптом чи вроздріб прорахувати вартість або дізнатися наявність товару – телефонуйте за вказаними на сайті номерами.


Ваші вигоди в роботі з компанією «АГЕНТ БУД»


Ми успішно співпрацюємо з компаніями та приватними особами. У нас кожен має можливість купити товар і замовити доставку. Ми реалізуємо як великі, так і малі об’єми сипучих будматеріалів.

У нашій компанії відпрацьована схема співпраці зі споживачами. Всіх клієнтів чекають чудові пропозиції, для постійних покупців та оптовиків: продумана система знижок, оперативний прийом і виконання всіх замовлень.

Суворе дотримання термінів, обсягів поставок. Ми діємо відповідально і злагоджено. Кожен наш замовник, юридичний або приватний покупець, може розраховувати на досконале дотримання всіх домовленостей.


Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, відсів, підсипку, пісок, бетон і т.д.


Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» проконсультують Вас абсолютно безкоштовно за телефоном:

066 800 44 44

За допомогою нижче наведеної форми зворотного зв’язку Ви можете замовити будь-які послуги і товари в “Агент Буд”.

 

[contact-form-7 id="488" title="Contact form 1"]
AGENT BUD 2017