Ваш особистий агент з питань будівництва!

Ґрунт на підсипку

Ґрунт на підсипку


Потрібна якісна підсипка за доступною ціною?


В компанії «АГЕНТ БУД» Ви можете купити ґрунт на підсипку, який відповідає всім нормам і стандартам якості.

Ґрунт на підсипку можна класифікувати в залежності від кількості домішки глини.
Супісок складається з піску на 60% і глини на 40%.
Якщо кількість глини перевищує 60%, цей ґрунт називається суглинок. Суглинок підходить для засипки ям, траншей, для підсипання ділянки і вирівнювання рельєфу території. Чим більше відсоток глинистих частинок в суглинку, тим він щільніше, а значить здатний витримати велике навантаження.


Супісок
40*грн за тонну

Суглинок
40*грн за тонну


* Ціна ґрунту залежить від обсягу замовлення і від місця вивантаження товару.


Де застосовують супісок і суглинок?


Ґрунт на підсипку застосовують в будівництві доріг, насипів першого шару під чорнозем, благоустрій території, особливо при засипці глибоких ям, траншей, колодязів, котлованів, фундаментів.

Супісок застосовується при плануванні і вирівнюванні земельних територій. Використовують замість піску, через дешевизну. Суглинок застосовується при прокладанні доріг, будівництві, виробництві покрівельної черепиці та цегли, плитки з кераміки, виготовлення будівельних розчинів і портландцементу.

Ви завжди можете купити ґрунт на підсипку в компанії «Агент Буд» з доставкою самоскидами на Ваш об’єкт. Також можливий самовивіз.


Ваші вигоди в роботі з компанією «АГЕНТ БУД»


Ми успішно співпрацюємо з компаніями та приватними особами. У нас кожен має можливість купити товар і замовити доставку. Ми реалізуємо як великі, так і малі об’єми сипучих будматеріалів.

У нашій компанії відпрацьована схема співпраці зі споживачами. Всіх клієнтів чекають чудові пропозиції, для постійних покупців та оптовиків: продумана система знижок, оперативний прийом і виконання всіх замовлень.

Суворе дотримання термінів, обсягів поставок. Ми діємо відповідально і злагоджено. Кожен наш замовник, юридичний або приватний покупець, може розраховувати на досконале дотримання всіх домовленостей.


Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, відсів, пісок, керамзит, бетон і т.д.


Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» проконсультують Вас абсолютно безкоштовно за телефоном:

066 800 44 44

За допомогою нижче наведеної форми зворотного зв’язку Ви можете замовити будь-які послуги і товари в “Агент Буд”.
[contact-form-7 id="488" title="Contact form 1"]
AGENT BUD 2017