Ваш особистий агент з питань будівництва!

Бутовий камінь

Бутовий камінь


Що таке бут і які його види?


Бутовий камінь або бут – це будівельний матеріал гранітної породи, який видобувають у кар’єрах механічним способом. Існують різні види бутового каменю в залежності від фракції:

  • добірний бут (відбирається вручну) 150-350 мм
  • бутовий камінь дрібної фракції 150-200 мм
  • бут великої фракції 300-500 мм.

Бут розрізняють також за кольором і відтінком. Камінь бутовий буває білий, золотий, червоних відтінків, світло-сірий і темно-сірий бут.

Бут використовують для зведення бутових фундаментів, бутових зборів, доріжок, стін, мостів, а також берегоукріплювальних споруд.


Яка ціна бутового каменю?


Ціна бутового каменю в Києві та області залежить від фракції, відтінку, обсягу замовлення і місця вивантаження товару.

Доставка бутового каменю виконується компанією «АГЕНТ БУД» по Києву і області чітко в терміни. Доставка буту виконується самоскидами. У нас Ви завжди зможете купити камінь бут від 1 куб.м.


Бутовий камінь 150*300 мм, 300*500 мм

350*грн за тонну

 

* Вартість залежить від місця вивантаження товару та тоннажу

Ваші вигоди в роботі з компанією «АГЕНТ БУД»


Ми успішно співпрацюємо з компаніями та приватними особами. У нас кожен має можливість купити товар і замовити доставку. Ми реалізуємо як великі, так і малі об’єми сипучих будматеріалів.

У нашій компанії відпрацьована схема співпраці зі споживачами. Всіх клієнтів чекають чудові пропозиції, для постійних покупців та оптовиків: продумана система знижок, оперативний прийом і виконання всіх замовлень.

Суворе дотримання термінів, обсягів поставок. Ми діємо відповідально і злагоджено. Кожен наш замовник, юридичний або приватний покупець, може розраховувати на досконале дотримання всіх домовленостей.


Доставка здійснюється по Києву і області. Вартість доставки залежить від обсягу замовлення і обговорюється з менеджеру по телефону. Також Ви можете придбати у нас щебінь, відсів, підсипку, керамзит, бетон і т.д.


Менеджери компанії «АГЕНТ БУД» проконсультують Вас абсолютно безкоштовно за телефоном:

066 800 44 44

За допомогою нижче наведеної форми зворотного зв’язку Ви можете замовити будь-які послуги і товари в “Агент Буд”.
[contact-form-7 id="488" title="Contact form 1"]
AGENT BUD 2017