Ваш особистий агент з питань будівництва!

Про компанію

Про компанію «АГЕНТ БУД»

Компанія «АГЕНТ БУД» є надійним постачальником сипучих будівельних матеріалів по Києву і Київській області.

В асортимент наших товарів входить пісок річковий, пісок яружний, щебінь, відсів, підсипка, суглинок, керамзит і т.д.

Також провідною діяльністю нашої компанії є розробка котлованів різної глибини і конфігурації. Ми риємо котловани під будівництво фундаментів житлових будівель і будівель промислового напрямку. Комплексний підхід до виконання завдання передбачає: розробку виконавчої схеми котловану геодезистом, виїмку і переміщення вибуреного ґрунту, вивезення та утилізацію ґрунту, влаштування котловану екскаватором, планування дна котловану, вирівнювання і ущільнення ґрунту.

Ще в послуги компанії входить демонтаж будівель, вивезення будівельного сміття, благоустрій територій та асфальтування доріг.

ДОСТАВКА
Доставку виконуємо по Києву та Київській області самоскидами вантажопід’ємністю від 5 до 40 тонн. Можлива оренда будь-якої будівельної техніки.

ОПЛАТА
Ми співпрацюємо з приватними особами, невеликими будівельними компаніями, а також з найбільшими компаніями-забудовниками по Києву. Оплата можлива готівковим і безготівковим розрахунком.

ГАРАНТІЇ
ТОВ «АГЕНТ БУД» гарантує виконання всіх робіт в поставлені терміни, постачання якісних будматеріалів, широкий вибір спеціалізованої спецтехніки та економію Ваших коштів і часу.

Вся продукція відповідає вимогам, кожна позиція є сертифікованою.

РЕЖИМ РОБОТИ
Ви завжди можете розраховувати на команду наших фахівців. Працюємо цілодобово 7 днів на тиждень. Менеджера компанії «АГЕНТ БУД» компетентні у всіх питаннях будівництва і проконсультують Вас абсолютно безкоштовно.

[contact-form-7 id="488" title="Contact form 1"]
AGENT BUD 2017